Movies
Ratings
64
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 1.5
TwentyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5