Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0