Titles you rated
WeaponsRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 4.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 2.0
Locked InRated ★ 2.5
I Care a LotRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Dog DaysRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5