Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
- Nemuri no MoriRated ★ 2.5
LegionRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0