Titles you rated
We Are Who We AreRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5