Series
Ratings
172- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
The Return of IljimaeRated ★ 2.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.5
REBORN!Rated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.5- K-ON!!Rated ★ 4.0