Movies
Ratings
247
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.0
Fuku-chan of FukuFuku FlatsRated ★ 2.5
The End of SummerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5