Series
Ratings
13
Mr. RobotRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
FringeRated ★ 3.5
FringeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5