Movies
Ratings
1318
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5