Series
Ratings
201
Low LifeRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0