Series
Ratings
88
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 5.0
My Love Eun DongRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
Wonderful DaysRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0