Series
Ratings
102
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 0.5
Heading to the GroundRated ★ 0.5- Marrying A MillionaireRated ★ 3.0
Over the RainbowRated ★ 5.0
Definitely NeighborsRated ★ 2.5
Paradise RanchRated ★ 0.5
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 5.0- Precious FamilyRated ★ 3.5
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 5.0
What's Up FoxRated ★ 2.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 5.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 1.0