Movies
Ratings
269
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Swing VoteRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.0