Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
The TyrantRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
ShōgunRated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Boy Swallows UniverseRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 1.0
My Favorite MemberRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
BloodhoundsRated ★ 1.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Risqué Business: JapanRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0