Titles you rated
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0