Series
Ratings
110
Shared Office HookupRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5