Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5