Series
Ratings
13
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0