Movies
Ratings
95
GladiatorRated ★ 1.5
Modern TimesRated ★ 1.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.5
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5