Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0