Titles you rated
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5