Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
GloveRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
Death RaceRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5