Movies
Ratings
471
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
HamiltonRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0