Series
Ratings
35
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5