Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
Nora's WillRated ★ 3.5
Boy ARated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
Fever PitchRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
27 DressesRated ★ 3.0
The Back-Up PlanRated ★ 2.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0