Titles you rated
MantisRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 2.5
KlausRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
I Want to Know Your ParentsRated ★ 2.0
The Fall GuyRated ★ 2.5
The MotherRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 2.0
VivariumRated ★ 3.0
DriveRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0