Titles you rated
SecretRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The RestlessRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0