Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
No BearsRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
KundunRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 4.0
Everybody's FineRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0- Almost CheRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.0