Titles you rated
- Paper CraneRated ★ 5.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 5.0
Glass SlippersRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 5.0
Six SiblingsRated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 5.0
- BossRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.0