Movies
Ratings
93
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Elephant SongRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 5.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: HimRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Grace of MonacoRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
A Wonderful MomentRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
The Ides of MarchRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.5
We Are BrothersRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 4.5
Little Black DressRated ★ 2.5
For HorowitzRated ★ 4.5