Movies
Ratings
70
AssassinationRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Closest Love To HeavenRated ★ 5.0- I'm Not Just Going to Do What Kurosaki kun SaysRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
UpRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Gantz:ORated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Paradise KissRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0