Series
Ratings
42
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 2.5
To Your EternityRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5- NarutaruRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 1.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
Golden KamuyRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 3.0
The Midnight GospelRated ★ 4.0