Movies
Ratings
21
GravityRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
HerRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0