Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Tantei Gakuen QRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5- remoteRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 2.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 3.0