Movies
Ratings
350
CarolRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5