Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0