Titles you rated
Endless LoveRated ★ 2.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5