Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0