Titles you rated
Eight BelowRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Deep RisingRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
My Stepmother is an AlienRated ★ 4.0
The Brothers GrimmRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 1.0
The Time MachineRated ★ 3.0
The Stepford WivesRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 2.5