Titles you rated
SandglassRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0- Palace of DreamsRated ★ 4.0
- Great InheritanceRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.5- The Fugitive LawyerRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 3.5
The Greatest MarriageRated ★ 5.0
Go OnRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 2.5- 일본인이 모르는 일본어Rated ★ 3.0