Series
Ratings
105
The Snow QueenRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 1.5
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Miss RipleyRated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Wonderful DaysRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5