Movies
Ratings
27
SunflowerRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.5
PunchRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 3.0