Titles you rated
The ServantRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0