Movies
Ratings
15
Step UpRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0