Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
SuffragetteRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
The LunchboxRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5