Series
Ratings
42
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Code Blue Season 2Rated ★ 5.0
Code BlueRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
You're My PetRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
- Bloody Monday Season 2Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0