Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Mission: CrossRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0