Titles you rated
Hot SpotRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 5.0
Ranma1/2Rated ★ 5.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Queendom 2Rated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
QueendomRated ★ 4.5
Busted! Season 1Rated ★ 2.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5
Street Food Fighter 2Rated ★ 4.5
Street Food FighterRated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5