Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 2.5
Sorry We Missed YouRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.0
The DictatorRated ★ 3.5
PielesRated ★ 3.0
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The Wedding BanquetRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5