Titles you rated
The RestlessRated ★ 2.5
Ghost ShipRated ★ 1.5
WaterworldRated ★ 2.0
Cruel Winter BluesRated ★ 2.0
Kaiji: The Ultimate GamblerRated ★ 2.0
Once in a SummerRated ★ 4.0
Shotgun LoveRated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
In the Realm of the SensesRated ★ 1.5
Never ForeverRated ★ 2.0
The MachinistRated ★ 2.5
Speed RacerRated ★ 2.0
Les FormidablesRated ★ 2.0
The Coast GuardRated ★ 2.0
Three… ExtremesRated ★ 2.0
FateRated ★ 2.0
Modern BoyRated ★ 2.0
The Perfect CoupleRated ★ 2.5
FriendRated ★ 3.5
Undisputed III : RedemptionRated ★ 2.0